KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14814001
nr 1481 4001
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Liljeholmsbron. Signerad, numrerad 76/150. Bildmått: 19x63 cm, yttermått inklusive ram: 36x79 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:06:41
8/8 13:45:57
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm